poniedziałek, 18 czerwca 2018, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Systemy ścian działowych i sanitariatów

Jednym z najważniejszych produktów, którego dystrybucję prowadzimy nie tylko w regionie ale na terenie całej Polski, są ścianki działowe do sanitariatów w systemie SANIPOL. Od ponad 15 lat jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem producenta. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, które chętnie wykorzystamy przy obsłudze Państwa budowy.

Nasza oferta obejmuje zabudowę pomieszczeń sanitarnych w oparciu o system SANIPOL w trzech różnych wariantach. Współczesne budownictwo stawia szczególne wymagania związane z projektowaniem i odpowiednim wykonaniem zabudowy pomieszczeń sanitarnych i właśnie w tym zakresie służymy Państwu pomocą.

Ścianki typu SANIPOL znalazły już zastosowanie w wielu obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, przemysłowych, placówkach związanych ze szkolnictwem i służbą zdrowia. Na dowód naszego doświadczenia przedstawiamy Państwu listę referencyjną obiektów, w których funkcjonują nasze ścianki już od wielu lat.

Ofertę cenową sporządzamy indywidualnie dla każdego klienta na podstawie przesłanych szkiców wraz z naniesionymi wymiarami bądź rysunków projektowych. Ponadto nadmieniamy, że produkt posiada wymagane atesty higieniczne oraz aprobatę techniczną.

Więcej szczegółów odnośnie ścian działowych do sanitariatów oraz natrysków znajdziecie Państwo na stronie producenta www.sanipol.pl

Nasza pełna oferta obejmuje:

  • V20
  • HPL
  • SZAFKI BASENOWE
  • PRZEBIERALNIE
  • BLATY UMYWALKOWE
  • OKŁADZINY ŚCIENNE
Nasi partnerzy
Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej